Kniha návštěv

Datum: 22.05.2017

Vložil: Kubajs

Titulek: Normandie

Ahoj, chystám se do Normandie na vyloďovací pláže na vlastní pěst ( vlak, bus, stopem )...chtěl bych začít v Carentanu a končit chci v Ouistrehamu,následně v Caen, a odtud zpět směr ČR. Vaše stránky jsem objevil při plánování trasy a musím vám poděkovat, páč mi ušetřily spoustu času. Ještě jednou velké díky. A měl bych ještě jeden dotaz, nemáte zkušenosti s nocováním? přiznám se,že chci přespávat čistě jen pod celtou, na tajňáka, tak pokud by jste měly nějakou radu, vychytávku, tak moc díky. Popřípadě, kdyby nešlo přespat(kvůli např.otevřenému terénu), nemáte představu o cenách v kempu ??? Každý den budu spát jinde, budu to dávat pěšky ....díky.

—————

Datum: 27.03.2017

Vložil: oz f

Titulek: 100 let

Happy 100th Birthday !
Dame Vera Lynn, DBE (born Vera Margaret Welch; 20 March 1917),

—————

Datum: 24.12.2016

Vložil: Ohnizmar

Titulek: P.F 2017

Vážení přátelé,kamarádi,rodino,čtenáři přeji Vám mnoho zdraví, odvahy a sil do dalších misí v roce 2017
Backgroundu zdar!

—————

Datum: 12.09.2016

Vložil: Olek

Titulek: Italie

Zddavim

—————

Datum: 26.05.2016

Vložil: Honza

Titulek: diky

Zrovna jsem se vrátil z výletu do Normandie moc mě pomohla vaše mapa míst kam se podívat. Je to tam opravdu hodně zajímavé a je toho tam spousta kdyby tam někdo jel doporučuji si stáhnout mapy.cz na nich je zakreslená každá pevnost a bunker v normandii.

—————

Datum: 01.06.2016

Vložil: Background

Titulek: Re: diky

díky za tip, mapa cz - Francie je opravdu dobrá!

—————

Datum: 15.04.2016

Vložil: Fanda - Vysočina

Titulek: Filmeček o Polsku

filmeček - dobrá práce, pánové! Vlčí doupě chci vidět také, snad v létě. Přeji hodně zdaru!

—————

Datum: 06.03.2015

Vložil: Aleš

Titulek: S Willysem po stopách ABD

V Normandii jsme byli několikrát, naposled na 70. výročí, ale teprve letos pojedeme podle vaší interaktivní mapky - ta je super, i to povídání kolem. Děkujeme ! S Willysem nemáme problém zajet kamkoliv i 6. června, zátarasy se na požádání vždy otevřou.

—————

Datum: 22.10.2014

Vložil: Tomáš + spol. Ostrava

Titulek: Militarytrek

Zdravím pánové. Se zájmem jsme si přečetli Váš poslední report z Normandie. My jsme naši letošní již čtrtou cestu do Normandie naplánovali přímo do víru oslav a stálo to za to. Asi největším zážitkem byla projížďka jeepem našeho kamaráda po "Krvavé Omaze" v zapadajícím slunci. Po prostudování Vašeho reportu jsme s potěšením konstatovali, že do Normandie musíme ještě jednou, neboť tam stále máme nějaké resty. Letos opět proběhne naše tradiční setkání v Ostravě u příležitosti Dne válečných veteránů ve dnech 7.-9.11. Tímto chci zopakovat naše předchozí pozvání a těšíme se, že by to letos mohlo vyjít. Tomáš Janča.

—————

Datum: 22.08.2014

Vložil: Ludmila Šulcová

Titulek: Ńormandie

Vážení přátelé, děkuji Vám ještě jednou za informace,které poskytujete k obecnému použití, my je využili do posledního dne naší cesty po Normandii. Byl to krásný zážitek, včetně setkání s množstvím veteránů - účastníků tehdejších události dne D. Díky a mnoho zdaru na dalších misích.

—————