Kniha návštěv

Datum: 19.08.2017

Vložil: Martin Dubec

Titulek: Prosba...

Ahoj, úplně náhodou jsem narazil na tuto stránku. Byl jsem letos v Ardenach, pak Omaha. Za rok bych chtěl navštívit všechny invazni pláže. Jel jsem jen s cílem čtyř muzeí v Ardenách, bez map, jen pár jmen z netu. Kde bych mohl sehnat vaši literaturu, průvodce po zaj. místech v Normandii, Nebo, Normandií po stopách dne D ?? Nejsem na netu vůbec zručný, pomohla mě partnerka.Jako za rok bych tam chtěl znova, ale něco mít s sebou by moc pomohlo. Najel jsem 3700 km a stálo to za to. Spím v autě miluju tu historii. Ardeny, velmi krásná země a ty muzea nemaj chybu. Díky za každé info, kde bych mohl něco objednat. Martin Dubec taksivolejmartina@seznam.cz

—————

Datum: 22.05.2017

Vložil: Kubajs

Titulek: Normandie

Ahoj, chystám se do Normandie na vyloďovací pláže na vlastní pěst ( vlak, bus, stopem )...chtěl bych začít v Carentanu a končit chci v Ouistrehamu,následně v Caen, a odtud zpět směr ČR. Vaše stránky jsem objevil při plánování trasy a musím vám poděkovat, páč mi ušetřily spoustu času. Ještě jednou velké díky. A měl bych ještě jeden dotaz, nemáte zkušenosti s nocováním? přiznám se,že chci přespávat čistě jen pod celtou, na tajňáka, tak pokud by jste měly nějakou radu, vychytávku, tak moc díky. Popřípadě, kdyby nešlo přespat(kvůli např.otevřenému terénu), nemáte představu o cenách v kempu ??? Každý den budu spát jinde, budu to dávat pěšky ....díky.

—————

Datum: 30.05.2017

Vložil: normandy

Titulek: Re: Normandie

Ahoj Kubo.napiš na fanamacek@email.cz

—————

Datum: 27.03.2017

Vložil: oz f

Titulek: 100 let

Happy 100th Birthday !
Dame Vera Lynn, DBE (born Vera Margaret Welch; 20 March 1917),

—————

Datum: 24.12.2016

Vložil: Ohnizmar

Titulek: P.F 2017

Vážení přátelé,kamarádi,rodino,čtenáři přeji Vám mnoho zdraví, odvahy a sil do dalších misí v roce 2017
Backgroundu zdar!

—————

Datum: 12.09.2016

Vložil: Olek

Titulek: Italie

Zddavim

—————

Datum: 26.05.2016

Vložil: Honza

Titulek: diky

Zrovna jsem se vrátil z výletu do Normandie moc mě pomohla vaše mapa míst kam se podívat. Je to tam opravdu hodně zajímavé a je toho tam spousta kdyby tam někdo jel doporučuji si stáhnout mapy.cz na nich je zakreslená každá pevnost a bunker v normandii.

—————

Datum: 01.06.2016

Vložil: Background

Titulek: Re: diky

díky za tip, mapa cz - Francie je opravdu dobrá!

—————

Datum: 15.04.2016

Vložil: Fanda - Vysočina

Titulek: Filmeček o Polsku

filmeček - dobrá práce, pánové! Vlčí doupě chci vidět také, snad v létě. Přeji hodně zdaru!

—————

Datum: 06.03.2015

Vložil: Aleš

Titulek: S Willysem po stopách ABD

V Normandii jsme byli několikrát, naposled na 70. výročí, ale teprve letos pojedeme podle vaší interaktivní mapky - ta je super, i to povídání kolem. Děkujeme ! S Willysem nemáme problém zajet kamkoliv i 6. června, zátarasy se na požádání vždy otevřou.

—————